Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jak nás podpořit?

Vážení,

chcete podpořit náš „Samanit“ (Domov pro seniory Dětenice a bytový komplex Libáň) ? Někteří již podpořili – DĚKUJEME!!!

 

V této NELEHKÉ době – epidemie COVID 19, jsme stále nuceni dokupovat ochranné pomůcky (roušky, rukavice, pláště) a dezinfekce.  Což je velmi finančně náročné a nikdo z nás s touto situací nepočítal…

 

Zavedli jsme důležitá opatření a od 1.4. naše zařízení fungují v „dobrovolné karanténě“ – zásobujeme klienty i personál pravidelně dle jejich přání ??

 

Od 6.4.2020 (po týdnu) testujeme náš personál v soukromé laboratoři (testy jsou spolehlivé, ale je to velká finanční zátěž) – abychom naše seniory neohrozili a personál se mohl vystřídat a nabrat sílu.

V tomto týdnu máme obdržet rychlotesty z kraje – ale jak již bylo uvedeno v mediích, nejsou spolehlivé, a to si nemůžeme dovolit – ohrozit naše seniory. Proto jsme se rozhodli, že budeme nadále pokračovat v testech se soukromou laboratoří.  

 

Pokud nás budete chtít v této nelehké situaci podpořit, můžete zaslat finanční dary na TRANSPARENTNÍ ÚČET, který jsme k tomuto účelu založili.  Za každou pomoc děkujeme!

 

Finanční prostředky budou použity:

 

-       testování zaměstnanců popř. klientů

-       nákup ochranných pomůcek, dezinfekcí

-       vitamíny pro klienty i personál – ovoce, zelenina, vitamíny v tabletách

-       mycí a dezinfekční prostředky pro klienty

-       pomůcky pro klienty

 

Transparentní účet: 2201795427 / 2010

 

Účet můžete sledovat zde:  https://ib.fio.cz/ib/transparent?a=2201795427

 

V případě potřeby vystavíme potvrzení o přijetí daru či podepíšeme darovací smlouvu. (vyřizuje: Ing. Andrea Aubrechtová 739294329)