Jdi na obsah Jdi na menu
 


Samanit Dětenice

Příspěvky

Domov pro seniory Samanit Dětenice

13. 4. 2020

Dovolte, abychom se Vám představili -  jsme  nový, útulný Domov pro seniory rodinného typu. Nacházíme se v Dětenicích naproti zámeckému parku, ve kterém mají naši klienti možnost procházek. Svůj provoz jsme zahájili v říjnu 2017 a máme kapacitu poskytnout nový domov až 14-ti klientům.

O nás

Jedná se o patrovou vilu se zahradou. V přízemí se nachází prostorná jídelna a společenská místnost s televizí a knihovnou. Ze společenské místnosti vede bezbariérový vstup na zastřešenou terasu s posezením. Dále je v přízemí prostorný byt pro 3 klienty s bezbariérovou koupelnou a toaletou. Do patra je možné se dostat schody nebo pomocí výtahu. V patře se nachází 6 pokojů, ve kterých je možné ubytovat 1-3 klienty. Každý pokoj je vybaven elektrickým plně polohovatelným lůžkem, stolkem k lůžku včetně pultu, šatní skříní, komodou, televizí a rádiem. Ke všem pokojům rovněž náleží vlastní bezbariérová koupelna a toaleta.  V 1. patře se nachází také společné posezení. V zahradě se mohou naši klienti a jejich návštěvy bavit či relaxovat v altánku či u zahradního jezírka.

Naší cílovou skupinou jsou senioři od věku 65 let, kteří ať již z důvodu věku, změn jejich zdravotního stavu či snížené soběstačnosti, potřebují pravidelnou pomoc a péči další osoby.

dum--2-.jpg