Vážení,

chcete podpořit náš "Samanit" (Domov pro seniory Dětenice a bytový komplex Libáň či terénní pečovatelskou službu Poklidné stáří) ? Někteří již podpořili - DĚKUJEME!!!

V této NELEHKÉ době - epidemie COVID 19, jsme stále nuceni dokupovat ochranné pomůcky (roušky, rukavice, pláště) a dezinfekce. Což je velmi finančně náročné a nikdo z nás s touto situací nepočítal...

Zavedli jsme důležitá opatření a od 1.4. naše zařízení fungují v "dobrovolné karanténě" - zásobujeme klienty i personál pravidelně dle jejich přání ??

Od 6.4.2020 (po týdnu) testujeme náš personál v soukromé laboratoři (testy jsou spolehlivé, ale je to velká finanční zátěž) - abychom naše seniory neohrozili a personál se mohl vystřídat a nabrat sílu.

V tomto týdnu máme obdržet rychlotesty z kraje - ale jak již bylo uvedeno v mediích, nejsou spolehlivé, a to si nemůžeme dovolit - ohrozit naše seniory. Proto jsme se rozhodli, že budeme nadále pokračovat v testech se soukromou laboratoří.

Pokud nás budete chtít v této nelehké situaci podpořit, můžete zaslat finanční dary na TRANSPARENTNÍ ÚČET, který jsme k tomuto účelu založili. Za každou pomoc děkujeme!

Finanční prostředky budou použity:

- testování zaměstnanců popř. klientů

- nákup ochranných pomůcek, dezinfekcí

- vitamíny pro klienty i personál - ovoce, zelenina, vitamíny v tabletách

- mycí a dezinfekční prostředky pro klienty

- pomůcky pro klienty

Transparentní účet: 2201795427 / 2010

Účet můžete sledovat zde: https://ib.fio.cz/ib/transparent?a=2201795427

V případě potřeby vystavíme potvrzení o přijetí daru či podepíšeme darovací smlouvu. (vyřizuje: Ing. Andrea Aubrechtová 739294329)

Vytvořte si webové stránky zdarma!